Malowane kurtki jeansowe


Jeśli szukasz unikalnej, ręcznie malowanej odzieży to dobrze trafiłaś/eś. Maluję wzory na kurtkach jeansowych na zamówienie. Do malowania używam farb dedykowanych do tkanin, które są odporne na pranie. Każdy wzór jest wyceniany indywidualnie. Jeśli jesteś zainteresowana/y lub masz dodatkowe pytania – napisz do mnie.

Pod galerią znajdziesz dodatkowe informacje.

Zrealizowane prace

Informacje

Jak zamówić wzór na kurtce jeansowej?

Jeśli masz własny pomysł na wzór, zapewne mogę go namalować. Napisz do mnie, ustalimy szczegóły i wycenię pracę. Najlepiej jeśli wyślesz mi swoją własną kurtkę do malowania, dzięki czemu będzie do ciebie idealnie dopasowana. Realizacja trwa 1-2 tygodnie w zależności od skomplikowania wzoru.

Czy wzór jest trwały?

Używam specjalistycznych farb dedykowanych do tkanin, które po malowaniu są utrwalane termicznie. Wzory są odporne na pranie i przy odpowiedniej pielęgnacji pozostają w świetnym stanie przez długi czas, nawet na lata.

Jak dbać o ręcznie malowaną kurtkę?

Pamiętaj że twój egzemplarz jest ręcznie malowany i unikalny. Traktuj go delikatnie:

  • Nie pierz jeśli nie jest to konieczne. Jeżeli musisz, to na lewej stronie, ręcznie w 30 °C. Nie pocieraj wzoru.
  • Susz na wieszaku, nie załamuj tkaniny na wzorze.
  • Prasuj na lewej stronie lub przez tkaninę.
  • Przechowuj na wieszaku.

Czy wystawiasz kurtki na sprzedaż?

Koncentruję się głównie na malowaniu na zamówienie, ale czasem realizuję własne pomysły na kurtkach pozyskanych w duchu idei upcyclingu. Jeśli jakieś są dostępne na sprzedaż, to informacje na ten temat znajdziesz na moim profilu na Facebooku.